pronajem-budejovice.cz vše co je k pronájmu v Českých Budějovicích

Pronájem v Českých Budějovicích

Pronájmů všech druhů nemovitostí – byty, rodinné domy, vily, chaty, zahrady, pozemky a komerční nemovitosti v Českých Budějovicích a jejich okolí najdete mnoho. Pokud si však z naší nabídky nevyberete, vyplňte jednoduchý formulář, a my pro Vás vhodnou nemovitost najdeme.

Najděte mi pronájem

rodinný dům, U Pramene, foto hlavního domu
Popis nemovitosti:

Exkluzivně nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu a objektu k podnikání nacházející se ve slepé ulici v Suchém Vrbném v Českých Budějovicích.
Předmětem prodeje je : rodinný dům o o čisté obytné ploše 117 m2, objekt k podnikání – zkolaudovaný a nyní sloužící jako regenerační a masážní studio o podlahové ploše 66 m2, udržovaná zahrada o výměře 460 m2, garáž, parkování pro 3 automobily. Celková velikost pozemku činí 721 m2.
Domy jsou zcela samostatné a na sobě nezávislé. Dům určený k podnikání má vlastní vstup přímo z ulice a je možné je variabilně využívat a to například jako kanceláře, masážní studio, kadeřnictví nebo jako menší rodinný dům pro další generaci.
Hlavní rodinný dům má obytnou plochu 117 m2, je přízemní, tipu bungalov a skládá se z těchto místností : zádveří, chodba, technická místnost, pokoj, ložnice, pracovna, zimní zahrada s krbem, venkovními žaluziemi, obývací pokoj, kuchyně a jídelna. Z obývacího pokoje je vstup na uzavřenou část zahrady, kde je zastřešený a vyhřívaný bazén a venkovní posezení. Udržovaná zahrada s okrasnými dřevinami lemuje celý dům. Dům je napojen na veškeré sítě – el. en., plyn, kanalizace, vodovodní řad. Nově jsou na střeše umístěny solární panely. Dům je vytápěn plynovým kotlem, je nízkoenergetický a patří do skupiny „B“. V celém domě je podlahové vytápění. Kolaudace rodinného domu proběhla v roce 2013. V domě zůstává i jeho vybavení.
Menší dům sloužící jako objekt k podnikání má celkovou podlahovou plochu 66 m2 a skládá se z těchto místností : zádveří, technická místnost, dvě toalety, 4 místnosti, přičemž z jedné je možné vejít na vlastní terasu a zahradu. V jedné místnosti je příprava pro kuchyňskou linku. Dům tak může sloužit i jako samostatná bytová jednotka. Kolaudace proběhla v roce 2020.
Na pozemku se dále nachází samostatná prostorná garáž a nádrž na dešťovou vodu o kapacitě 5,5 m3.
Veškerá občanská vybavenost je v těsné blízkosti, pár minut chůze se také nachází zastávka MHD, do centra města je to jen pár minut jízdy automobilem.

Číslo nemovitosti:
0000003088
realitní makléř: Aneta Hanzlíková
Prodejce:
Aneta Hanzlíková
telefon: +420 777 814 103
aneta.hanzlikova@hanzlikovareality.cz

Máte dotazy? Kontaktujte nás:

* Vaše jméno a příjmení
* Email pro odpověď
* Telefon
* Váš vzkaz
 

prodej novostavby rodinného domu a objektu k podnikání, S. Vrbné, České Budějovice

Typ nemovitosti:
Dům, vila
Typ domu:
Rodinný dům
Operace:
Prodej
Cena:
17.950.000 Kč
Adresa:
České Budějovice
Stará cesta 2759/16
K nastěhování od:
1.6.2023
Plocha pozemku:
721 m2
Plocha terasy:
55 m2
Stav objektu:
Novostavba
Konstrukce:
cihlová
Umístění objektu:
klidná část obce
Komunikace:
Asfaltová
Výbava - popis:
bazén venkovní, bazén vyhřívaný, krb, , terasa, venkovní posezení
Číslo nemovitosti:
0000003088
Vydaný certifikát:
B - Velmi úsporná
Typ certifikátu:
vyhláška 264/2020 Sb.

HANZLÍKOVÁ REALITY s.r.o.
tel: +420 777 814 103
hanzlikovareality@seznam.cz

Adresa:
B. Smetany 2773/36
České Budějovice 3
370 01